Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye

İnternet dünyasının gelişimi her alanda kendini gösteren bir gelişmedir. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde her yıl 700 bine yakın çift evlenmekte ve yine buna yakın bir oranda da özel gün kutlaması için davetiye basımı yapılmaktadır. Firma yeni gelişen Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi öncülerindendir.

Mobil Davetiye

Avantajları Nelerdir? Mobil davetiye çevre ve doğa dostudur. Fazla kâğıt masrafını önler. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran bir sistemdir. Bireysel ve kurumsal müşteriler için uygulama alanı vardır.  Zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyenlerin başvurduğu bu yöntem hızla gelişme göstermektedir. Firma her kategori için farklı davetiye modellerini sizlere sunar. Zengin davetiye seçeneği ile zevkinize uygun seçim yapmak mümkündür.

mobil davetiye
mobil davetiye

Mobil Davetiyede Neler Yer Alır?

Mobil davetiye de normal kağıt basım davetiye gibidir. Hangi davetiyeyi seçeceğinize siz karar verirsiniz. Mobil davetiye üzerinde organizasyonun yapılacağı yerin adres bilgisi ve davetin şekli hakkında bilgi bulabilirsiniz. Firma yeni nesil bu davetiye sistemi ile ülke ekonomisine ayak uydurmakta ve değişen dünyaya yenilikler sunarak sizleri ileri taşımayı hedefleyen bir firmadır. Üstelik Haziran ayı boyunca ücretsiz davetiye modellerinden yararlanmanız mümkündür. Daha fazla bilgi için internet sitesinden yardım alabilirsiniz.

https://happymedya.com/

Add a Comment