Samandıra Profilo Servisi

Samandıra Profilo Servisi Deneyimli personel kadrosu ile hizmet vermekte olan Samandıra Profilo servisi, hızlı olduğu kadar da güvenilirdir. Arıza talebi aldıktan kısa bir süre sonra onarım veya bakım hizmetini tamamlayan Samandıra Profilo servisi 1 yıl boyunca garanti vermektedir. Samandıra Profilo beyaz eşya konusunda servise ihtiyaç olan kişilerin, beyaz eşyalarında oluşan arıza kısa sürede tespit edilmekte ve gerekli müdahale gerçekleştirilmektedir.

Samandıra Profilo Servisi Merkezi

Müşterilerin kolay ve hızlı bir şekilde hizmet almasını sağlayan Samandıra Profilo beyaz servis müşteri memnuniyetine gereken önemi vermektedir. Yüksek kalitede sunulan servis hizmeti, müşterilerden tam not almaktadır. Model ayrımı yapılmamakta ve Samandıra Profilo markasına ait eski model beyaz eşyalara da servis hizmeti sunulmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet sunan Samandıra Profilo servis, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımından asla taviz vermemektedir.

7/24 Samandıra Profilo Beyaz Eşya Servis

Personellerimizin hepsi eğitimli ve sertifikalı olup müşterilere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Eğer cihazda parça değişimi şartsa, orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Parça değişimi için müşterilerin onayı alınmakta olup onay alındıktan sonra değişim sağlanmaktadır. Güçlü bir kadroya sahip olan Samandıra Profilo Servisi , uzun yılların birikimine sahiptir.

Arıza tespiti yerinde yapılmakta, her şey müşterinin gözü önünde gerçekleşmektedir. İnsanların mağdur olmaması için Samandıra Profilo servis 7/24 ulaşılabilir durumdadır. Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Samandıra Profilo servis, vizyonunu genişletmeye çalışmaktadır. Onarım gerçekleştikten sonra beyaz eşya eskisi gibi sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirmektedir. Bakımı gerçekleştirilen beyaz eşyalardan, 0 verim alınmaktadır.

Profil Beyaz Servis Orijinal Parça Değişimi

Değiştirilen parçalar ve yapılan işçilik için 1 yıl garanti tanınmakta olup müşterilerin mağduriyete uğraması önlenilmektedir. Parça değişimleri kayıt altına alınmakta, değiştirilen parçaların yerine mutlaka orijinal parça kullanılmaktadır. Müşterinin talep ettiği gün ve saatte Profile servis hizmet vermektedir. Müşterilerin sorularına asla geçiştirmeli cevaplar verilmemekte, bütün soruları içtenlikle yanıtlanmaktadır.

Beyaz eşyalar yıpranmakta ve bir süre sonra parça değişimine ihtiyaç duymaktadır. Değişime ihtiyaç duyulan parçanın yerine orijinal parça tercih edilmesinden dolayı beyaz eşya eski sağlamlığına kavuşmaktadır. Onarımı ve bakımı gerçekleştirilen beyaz eşyalar, yıllarca kullanılabilmektedir. Samandıra Profilo Servis Yüksek müşteri kitlesini, müşteri memnuniyetine verdiği öneme borçlu olan Profile servis, tavsiye edilen bir markadır.

Bir cevap yazın