Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfakta Öncü

Ülkemizde endüstriyel mutfak denince ilk akla gelen markalardan olan Vista, uzun yıllardır edindiği tecrübeleri ve deneyimli personeli ile kendini kanıtlamış bir firma olarak endüstriyel alanlarda ki ekipman ve ürün ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Firma son zamanlarda geçirdiği revizyon ile zaten iyi olan kalitesini daha da üst basamaklara taşımayı başarmış.

Endüstriyel Mutfakların Önemi

Ev dışı alanlarda gıda tüketiminde kullanılan ürün malzemesi her daim üst seviyede önem arz etmektedir. Gerek ekipman kalitesi gerek kullanılan gıda ürünlerinin kalitesi direkt olarak ürünü lezzet ve performans bakımından etkileyecektir. Kullanılacak ekipmanların performansı da önemlidir. Öncelikle gıdaya uyumluk anlamında daha sonra ise buzdolabı, soğutucu gibi ürünlerin performansı ve fırın, ocak gibi pişirme ürünlerinin performansı da çok önemlidir. Vista markası en iyi marka ve model ürünleri müşterilerine rekabetçi fiyatları ile sunmaya devam etmektedir.

Ürün Çeşitliliği

Mutfak malzemeleri adına geniş bir ürün çeşitliliği bulunan Vista markası pastahane, hastane, oteller, kafeler ve hatta marine yani deniz taşıtlarına dahi endüstriyel olarak hizmet verme adına üretilmiş ürünleri en doğru fiyat avantajıyla sunmaya devam ediyor. Vista özellikle orijinal ürünleri ile dikkat çekiyor. Tamamı lisans sahibi ve CE belgeli bu ürünler kaliteli bir endüstriyel mutfak kurmanın, işletmenize kalite taşımanın en önemli yolu olarak görülebilir.

Tek Adres

Endüstriyel mutfak ekipmanları, çamaşırhane ekipmanları, kahve ve pasta ekipmanları, gıda malzemeleri ve kontrollü kapı sistemleri satışı gerçekleştiren Vista bütün bu ekipmanların tedariki boyutunda web sitesi üzerinden bütün Türkiye’ye hizmet sağlamaktadır. Uzman ekibi ve kadrosu ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla çalışan firma başarılı işlere imza atması ve lisanslı kaliteli ürün satışı gerçekleştirmesi ile tanınıyor.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

Add a Comment