Döner Bayiliği Veren Firmalar 2019

Döner Bayiliği Veren Firmalar 2019 Bayilik almak yurt dışında da franchising olarak da bilinen bir iş veya ürün yapımında kendini kanıtlamış ve bilinen bir marka veya ismi belirli bir ücret karşılığı kiralamak demektir. İş yeri açarken size çok fazla yarar sağlayacak ve sermayenizi harcarken güven duyacağınız unsurdur. İnsanların çoğu daha önce o ismi bildiği için sizi seçmeleri ve güvenmeleri çok daha olasıdır.

Döner Bayiliği Veren Firmalar 2019

Bayilik Almanın Avantajları

Bayilik almak işinizi kurarken size zaman kazandırır. Yıllarca bu işi yapmış bir firmadan bayilik aldığınız için o firmanın tecrübeleri ve bilgilerinden yararlanabilir ve işi çok daha erken kavrayabilirsiniz. Daha önce o markayı bilen ve memnun kalan müşteriler siz bayinizi açar açmaz size güven duyacak ve böylece belli bir müşteri potansiyeli ile işe başlayacaksınız. Markanın kendisi de reklam yaptığı için sizin reklam yapmanıza çok gerek kalmayacak bu da sizi ciddi bir maddi yükten kurtaracaktır. Aldığınız bayilik firmasından hukuki ve maddi destek sağlayabilir herhangi bir sorun olduğunda beraber çözebilirsiniz.

Bayilik Almanın Dezavantajları

Bunun yanında bayilik almanın dezavantajlarından bahsedecek olursak; ismi kullanabilmek için girişte yüklü bir miktar para ödeyeceksiniz. Malzemeleri istediğiniz yerden alamayacaksınız, malzemeyi alacağınız yeri ve miktarı firma belirleyecek. Firma satışlarınızdan belli bir yüzde alacak bu da yine ekstra bir para çıkışına neden olacak. Sürekli sizi mali yönden denetleyecek ve kalitenizi koruduğunuzdan emin olmak için birçok şeyi sorgulayacak.

2019 ‘da Döner Bayiliği Veren Firmalar

2019 yılında döner bayiliği alabileceğiniz firmalar açıklandı. Bunlardan en çok bilinenleri; Baba Döner, Osmanlı Döner, Oba Döner, Express Meru Döner, Bursa Kebap Evi, MYDONOS Döner, Reis Döner, Maxi Döner, SR Döner, Dois Döner, Bomba Döner By Beyaz Döner. Ana firmayla temas kurarak bayilik başvurunda bulunabilirsiniz. Ana bayi size finansal konularda birçok soru soracaktır.

Bayinin kalitesini korumak için sizin veya eşinizin finansal durumu istenen düzeyde olmalıdır. Bu bayilik satışlarında en çok önem verilen konulardan biridir. Özgeçmişinizi ve deneyimlerinizi detaylı bir şekilde sorgulayacaklar. Bu işlemlerden sonra sizi mülakata alacaklardır ve olumlu sonuçlanırsa bayilik alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Add a Comment