Amana Servisi

Amana Servisi Firmamızda amana markalı buzdolabı tamir hizmeti alabileceğiniz bir departman uzmanı kadro ve teknik servis aracı bulunmakta. Aynı zamanda amana markalı buzdolabınızın tüm yedek parçalarını depolarımız da stoklarımızda tutuyoruz. Ekibimiz iş güvenlik eğitimi Usta öğreticilik belgesi ne kadar tüm meslek yeterlilik evraklarına sahiptir. Size gelen uzman personellerimiz ev aletleri tamir ederken sizin aklınızda şüphe kuşku veya tedirginlik kalmasın biz işin arkasında uzmanlarımızla sizin yanınızdayız.

Amana Servisi

Hiçbir modelin eksik parçası ya da yedek parçası gibi motor aksamlarında ki olan aksesuarların eksik olduğu görülmemiştir. Amana Servisi Firmamız sürekli parça tedarik ve Bu parçaların ithal edilmesi ile ilgili birçok mercilerden yardım alıyor. Eğer bir buzdolabınızın buzdolabı kapağı dışında rafları dışındaki bütün metal ve mekanik akşamların motor ve elektronik aksamların yedek parçalarını tedarik edebiliriz. Amana buzdolabı servisi. Amana şarap dolabı servisi amana servis ve servis. Hizmetlerine destek alabileceğiniz güçlü güvenilir ve özgün bir şirkete sitemizdeki bütün bilgiler profesyonelce müşterilere aktarılır.

Amana Servis

Kaliteli ve hızlı Amana Servis Her alanda sizlere yardımcı olacak iyi bir ekibiz bizim ekibimiz şirket departmanlarımız tarafından sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Amana buzdolabı servisi genellikle evlerimizde Kullanmış olduğumuz o değerli buzdolabı dır. Bu buzdolapları kimi zaman su kaçırabilir evimizdeki halıları ve kilim Parke gibi önemli sıvı alması engellenmesi, Kadar değerli kısa zamanda bu sorunların çözülmesini öngörüyoruz.

 

Add a Comment